Escut Ajuntament d'Abrera
Escut Ajuntament d'Abrera
DILLUNS, 18/02/2019 | 13:52 h

NOTÍCIES

  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)

    + 11

  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)
  • Gimnastes de la Vinya Gimnàstic Club d'Abrera a les competicions (2 i 3 de febrer)

Repassem les darreres fites esportives aconseguides per les nostres gimnastes!

5/2/2019

Aquest cap de setmana passat es va dur a terme la primera fase de la Copa Catalana de Gimnàstica Artística a Olot en diferents categories on les nostres gimnastes van aconseguir bones classificacions a la taula de resultats. En fem un repàs!

 

El dissabte 2 i el diumenge 3 de febrer passat es va dur a terme la primera fase de la Copa Catalana de Gimnàstica Artística a Olot en els nivells D4 i D3 d'Escolars i dels nivells de Base 2 i Base 3. La Vinya Gimnàstic Club d'Abrera va assistir amb un total de 25 gimnastes: 12 en la competició d'escolars i 13 en les categories de base, i aquests són els resultats facilitats pel club:

 

Base 2 petites

Terceres classificades per equips

 

Base 3 petites

Primeres classificades per equips

Sara Lazo primera a la general

Martina Borreguero segona a la general

 

Base 3 grans

Ariadna Rueda primera a la general

 

Escolars D4 grans

Primeres classificades per equips

Martina Eandi primera a la general

Carla Castells tercera a la general

 

Escolars D4 petites

Onzenes classificades per equips

 

Escolars D3

Cinquenes classificades per equips

 

Des de l’Ajuntament d’Abrera felicitem les nostres gimnastes i les animem a continuar treballant!


  • Logo Facebook
  • Logo Twitter
  • Icona enviar

INFORMA'T

ACTUALITAT > Notícies
AJUNTAMENT D’ABRERA , Pça. Constitució 1 - informacio@ajuntamentabrera.cat - Atenció: 93 770 03 25